Пишіть нам: [email protected]
Наша адреса

Бровари, Київська, 139 (зупинка "Прокуратура")

Режим роботи

Цілодобово - 24/7

Дзвоніть

(067) 992 82 28 багатоканальний
(099) 084 40 88
(094) 831 24 56

Вакансії

Вакансії РеалВет

Привіт! РеалВет – це ветеринарна клініка з новим стандартом якості обслуговування і лікування дорогих нашому серцю тварин. Ми команда перспективних, досвідчених, цілеспрямованих спеціалістів, які постійно працюють над вдосконаленням своїх знань і вмінь.

Ти щиро любиш тварин і хочеш їм допомагати? Здобуваєш ветеринарну освіту або вже маєш диплом? Маєш почуття гумору і вмієш готувати борщ? Знаєш, що таке командний дух і хочеш працювати у класній атмосфері? А може, тобі було б цікаво навчитись ставити внутрішньовенні катетери, лікувати інфекційні захворювання, робити рентген, проводити УЗД, збирати складні переломи, реанімувати дійсно важких пацієнтів?

Якщо в тебе більше трьох «так», то чому ти все ще не працюєш в «РеалВет»?!

У нашій клініці на тебе чекає:

  • купа сучасного обладнання (цифровий рентген, УЗ-апарат експертного класу, дентальний рентген, стоматологічна установка, власна лабораторія, ендоскоп, відеоотоскоп, газовий наркоз тощо);
  • круті спеціалісти, які радо навчать всього, що знають самі (смішні жарти і підтримка в подарунок);
  • школа асистентів (навіть якщо ти зовсім не маєш досвіду, тобі покажуть, де стоїть швабра мікроскоп, як розводити цефтріаксон і стерилізувати інструменти, і як правильно проводити реанімацію. А коли ти здаси екзамен, ще й зарплату піднімуть, чесслово);
  • доказова ветеринарна медицина. Ми не лікуємо сироватками, гомеопатичними препаратами та народними методами;
  • зрозумілий шлях від молодшого асистента до лікаря-ординатора, і далі тільки вперед. Спеціалізацію обереш самостійно, а ми підтримаємо!
  • лояльне керівництво, гнучкий графік, приємна зарплата, зручне розташування.

Тут ти не будеш місяцями проходити неоплачуване стажування, визираючи з-за спини лікаря. Ти швидко зрозумієш, що до чого, і зможеш працювати пліч-о-пліч з іншими асистентами.

Приходь на співбесіду і долучайся до нашої команди!

Бажання розвиватись в обраному напрямку та вузькій спеціалізації є перевагою. Окрім регулярних підвищень кваліфікації лікарів шляхом відвідування семінарів та конференцій, яких зараз занадто мало, в клініці проводяться постійні внутрішні тренінги, щоб всі почували себе на високому рівні!

P.S. І не лякайтеся локації, з Києва кожні 3 хвилини ходять маршрутки аж до дверей клініки – їхати 15 хвилин)).