Пишіть нам: [email protected]
Наша адреса

Бровари, Київська, 139 (зупинка "Прокуратура")

Режим роботи

Цілодобово - 24/7

Дзвоніть

(067) 992 82 28 багатоканальний
(099) 084 40 88
(094) 831 24 56

Видалення пухлин

Видалення пухлин у домашніх тварин

Якщо ви бачите у свого улюбленця якесь новоутворення (припухлість, «шишку», «гульку»), це привід звернутися до ветеринарного хірурга-онколога. Часто до такого спеціаліста направляють й інші лікарі – терапевти, дерматологи, діагности. Прийом проводиться за попереднім записом, планово, але не слід зволікати. Деякі пухлини у собаки, особливо злоякісні, розростаються дуже швидко і їх видалення ускладнюється.

Хірургічне видалення пухлин тваринам
РеалВет – Херургія – видалення пухлин у тварин

Тривалисть операції з видалення пухлини

Складність та тривалість операції з видалення пухлини тварині залежить від місця розташування пухлини, віку та індивідуальних особливостей організму, супутніх захворювань та багатьох інших факторів. Складність також полягає у тому, що навіть невелике новоутворення добре кровопостачається, тому ризик виникнення кровотечі під час операції дуже високий. Видалення пухлин у нашій клініці РеалВет, яка розташована в м. Бровари (Київська обл.), проводиться із використанням термокаутера. Це обладнання дозволяє вчасно зупиняти кровотечі з крупних судин та зменшує тривалість операції.

Перед операцією кота ветеринарний лікар часто призначає додаткові дослідження – кардіологічне обстеження, рентген щодо наявності метастаз у легенях і аналізи крові. Ця інформація допомагає анестезіологам обрати правильну тактику знеболення для конкретної тварини, вид наркозу, тривалість післяопераційного стаціонарного лікування.

Видалення пухлин тваринам
РеалВет – Херургія – видалення пухлин у тварин

Визначити вид пухлини можна за допомогою гістологічного дослідження. Новоутворення видаляють у межах здорової тканини та направляють у лабораторію. Протягом двох тижнів приходить заключення гістолога, у якому вказується вид пухлини та стадія онкологічного процесу (для злоякіних новоутворень – рак).

Після видалення пухлин деяких видів лікар може призначити курс хіміотерапії. Препарати для такого лікування вводяться тільки на стаціонарі під наглядом спеціалістів. Тварина отримує крапельниці раз на тиждень. В середньому курс складається з 16 інфузій, але тут також можливі виключення з індивідуальних причин.