Пишіть нам: [email protected]
Наша адреса

Бровари, Київська, 139 (зупинка "Прокуратура")

Режим роботи

Цілодобово - 24/7

Дзвоніть

(067) 992 82 28 багатоканальний
(099) 084 40 88
(094) 831 24 56

Послуги

Які ми надаємо послуги?

Надаємо послуги цілодобово. В режимі нон-стоп. Найкраще записуватись на прийом але якщо у вас термінове питання або стан тварини загрозливий, негайно прямуйте до нас!

ЦІЛОДОБОВИЙ СЕРВІС

СТОМАТОЛОГІЯ

Догляд за ротовою порожниною, зняття зубного каменю та полірування емалі. Видалення молочних та постійних зубів. Рентгенографія коренів та консультація з приводу росту зубів та формування прикусу.

Проводимо діагностику та лікування хвороб шкіри тварин. Включаючи лікування дерматофітій (грибка), алергій, облисіння, випадіння шерсті. Коли собака чешеться або кішка розлизує шкіру, слід не обробляти нічим до обстеження лікарем. Попередній запис є обовʼязковим адже за 3 хвилини діагноз навряд чи можна поставити.

ДЕРМАТОЛОГІЯ

СТАЦІОНАРНЕ ЛІКУВАННЯ

Часто виникає потреба у тривалому лікуванні тварин. Вцілому більшість власників можуть виконувати терапевтичні заходи і вдома. Але не завжди це зручно або не кожен може "зробити укольчик" своєму песику чи кішечці. Тому чудовою альтернативною є розміщення пацієнтів в нашому стаціонарі під цілодобовим наглядом ветеринарних спеціалістів.

Ми проводимо визначення генетичних хвороб тварин. Визначення батьківства, комплекс на забарвлення шерсті, породні комплекси. Групи крові. Визначення статі птахів.

ГЕНЕТИЧНІ ТЕСТИ

ОРТОПЕДІЯ ТА ТРАВМАТОЛОГІЯ

Дисплазія кульшових суглобів, ліктя, переломи кінцівок, хвороби дисків хребта, шкутильгання все це потрібно лікувати. Ми це робимо на високому рівні. Нашим пацієнтам забезпечуємо ефективне та неболісне лікування. Також чимало уваги приділяємо профілактиці хвороб опорно-рухового апарату.

Виконуємо рентген дослідження, узд. При потребі, хірургічні втручання: стерилізацію фреток, крис, кроликів. Підрізання дзьобів, кігтів. Стоматологію гризунів. Консультацію по догляду та утриманню малих пухнастиків.

ПТАХИ ТА ЕКЗОТИЧНІ ТВАРИНИ

ВІЗУАЛЬНА ДІАГНОСТИКА

Наявність цифрового рентгену та професійного апарату для ультразвукового дослідження дає нам змогу робити всі необхідні дослідження прямо на місці. Це економить масу Вашого часу та нервів. До того ж що точніше діагноз то ефективніше лікування.