Пишіть нам: [email protected]
Наша адреса

Бровари, Київська, 139 (зупинка "Прокуратура")

Режим роботи

Цілодобово - 24/7

Дзвоніть

(067) 992 82 28 багатоканальний
(099) 084 40 88
(094) 831 24 56

Чипування тварин

Чипування – проста процедура, завдяки якій можна ідентифікувати тварину у міжнародній базі даних. А ще, вона допомагає зустрітися власнику і його улюбленцю, який загубився. Мікрочип, який вводиться підшкірно, містить у собі найбільш необхідні дані про тварину: вид, кличка, стать, вік, порода; ПІБ власника, його адреса, елктронна пошта та номер телефону; місце введення мікрочипу. Таким чином, якщо до ветклініки потрапляють знайдені собаки або котики, ми завжди скануємо їх на предмет мікрочипу і радіємо разом із власником, коли їх сім’я возз’єднується. У тварини, яка не має мікрочипу, значно менше шансів повернутися додому.

Як відбувається чипування тварин?

Сама процедура введення чипу дуже проста і триває кілька секунд – як звичайний укол підшкірно. Транспондер, який містить чип, має більш товсту голку, ніж звичайний шприц, але нехай вас це не лякає. Тварина, яка спокійно переносить ін’єкції, до чипування буде ставитися так само спокійно. Беріть з собою смаколики, щоб пригостити вашого улюбленця одразу після маніпуляції – так він не буде пов’язувати укол з чимось негативним. Зазвичай чипи вводять в області холки – під ліву чи праву лопатку, вказуючи місце введення у бланку реєстрації. Після введення мікрочипу лікар реєструє тварину у міжнародній базі даних. Штрих-код із номером мікрочипу вклеюється у паспорт тварини і у бланк реєстрації (або вноситься у систему онлайн). Цей процес може тривати близько години, тому ми, зазвичай, віддаємо паспорт тварини з наклейкою і відпускаємо власника додому, і завершуємо процес реєстрації самостійно. Тварина зазвичай з’являється у системі протягом 3-7 днів, залежно від виробника мікрочипу і конкретної бази даних.

РеалВет - Чипування тварин

Як чип впливає на тварину?

Якщо коротко – ніяк 😺 😎 🥳

Мікрочип – це крихітний гладенький пристрій розміром з рисове зернятко. Він не має гострих кутів, не просякнутий якимись подразнюючими речовинами, тож ніяким чином не завдає шкоди. Одразу після введення мікрочипу тварина може відчувати незначний біль або зуд в місці проколу шкіри, також ви можете бачити невеликий набряк. Цей стан пов’язаний з ін’єкцією як такою, і не потребує лікування.

РеалВет - Чипування домашніх тварин

Як підготувати тварину до чипування?

Чипування не є лікувальною або діагностичною процедурою, тож не потребує якоїсь специфічної підготовки. Єдине прохання, яке ми маємо до власників – підготувати заздалегідь інформацію для внесення у базу даних – все про тварину ваші ПІБ (як у паспорті), адреса проживання, індекс, номер телефона тощо. Усі дані дублюються українською та англійською мовами, тому краще дізнатися, як правильно пишеться ваше прізвище заздалегідь, ніж потім виправляти помилки.
Я знайшов пса на вулиці. Як перевірити, чи собака має мікрочип?

Візьміть тварину до найближчої ветлікарні (попередньо краще зателефонувати. Сканери є у кожній клініці, але іноді вони ламаються, наприклад 🙀
Попросіть лікаря або асистента просканувати тварину. Якщо на екрані сканера з’явиться штрих-код, вітаємо! Скоро ви допоможете собаці повернутися додому! Сканування – швидка безболісна процедура, яка здійснюється за допомогою невеличкого пристрою. Тварині не потрібно займати якесь вимушене положення для цього. Ця маніпуляція проводиться у будь-якій клініці.

Чипування тварин в Броварах

Де можна чипувати кота у Броварах?

У ветеринарній клініці «РеалВет» чипування тварин здійснюється кваліфікованими лікарями за попереднім записом. Якщо ваш котик не має ветеринарного паспорта державного зразка, його можна попередньо оформити у будь-якій державній ветеринарній клініці.
Якщо ви маєте якісь додаткові питання, ми завжди раді відповісти на них за контактними номерами телефону.

Чипування домашніх тварин в Броварах

Прейскурант на послуги з чипування домашніх тварин

Чипування з внесенням в міжнародну базу даних550 грн.
* станом на 21.09.2023 року