Пишіть нам: [email protected]
Наша адреса

Бровари, Київська, 139 (зупинка "Прокуратура")

Режим роботи

Цілодобово - 24/7

Дзвоніть

(067) 992 82 28 багатоканальний
(099) 084 40 88
(094) 831 24 56

Зняття зубного каменю

Зняття зубного каменю у домашніх тварин

Помічаєте неприємний запах з рота вашого улюбленця? Ваш котик дивно поводиться під час годівлі? Погано пережовує корм або зовсім відмовляється їсти? Ви спостерігаєте кровоточивість ясен у собаки або щільний шар зубного нальоту?

Якщо ви відповіли «так» хоча б на одне з цих питань, час звернутися до ветеринарного стоматолога!

Звісно ж, ми не очікуємо від хвостиків голлівудської посмішки і характерний для хижаків запах з пащі – це нормально. Але слід пам’ятати, що чистити зуби потрібно не тільки людям. За сучасними рекомендаціями ветеринарних стоматологів щоденна профілактична чистка зубів так само необхідно нашим улюбленцям.

На жаль, у реальному житті не всі котики та песики згодні на проведення таких процедур рутинно, тому необхідність проведення санації ротової порожнини під седацією виникає досить рано. Особливо це стосується собак мініатюрних порід, які мають генетичну схильність до швидкого утворення зубного каменя – йоркширських та той-тер’єрів, чихуа-хуа, пекінесів, ши-тцу тощо. Для собак середніх і крупних порід (а також котиків) ця процедура також є необхідною. Частоту проведення визначає лікар індивідуально для кожної тварини, але в середньому для міні-порід вона необхідна 1-2 рази на рік, для інших – один раз на кілька років.

Ультрозвукове зняття зубного каменю тваринам в Броварах

Ультразвукова чистка зубів

Своєчасне та якісне проведення ультразвукової чистки зубів тваринам попереджає розвиток багатьох проблем із зубами та яснами, довше зберігає зуби здоровими, а отже, й відстрочує необхідність їх видалення, позбавляє тварину від болю та дискомфорту у ротовій порожнині, дозволяє сповна насолоджуватися їжею.

Чому ця процедура проводиться під наркозом?

Відповідь проста й логічна – без седації неможливо провести процедуру якісно. Для ефективної санації ротової порожнини лікар видалятиме наліт не тільки з видимої частини зуба, але й з-під країв ясен, і з внутрішньої сторони зуба. При цьому важливо робити це максимально обережно, щоб не пошкодити емаль. А наприкінці процедури зуби необхідно відполірувати для тривалого збереження ефекту від процедури. Санація ротової порожнини часто триває більше години. Жодна тваринка не буде спокійно сидіти з відкритим ротом протягом цього часу, а будь-який її рух може призвести до травматизації ясен і призвести до багатьох проблем. Тому, не варто погоджуватись на механічну чистку зубів у грумера або некваліфікованого лікаря, адже така процедура не має нічого спільного з якісною послугою, яка дозволяє зберегти зуби здоровими й зробити життя вашого улюбленця більш приємним. Тим більше, сучасні препарати для анестезії достатньо безпечні та контрольовані.

Отже, обираючи метод та спеціаліста для проведення стоматологічних маніпуляцій вашому улюбленцю, завжди пам’ятайте, якого результату ви прагнете – здорову ротову порожнину свого улюбленця або лише сумнівний візуальний ефект.

Ультразвукова чистка зубів тваринам
РеалВет – Стоматологія – Зняття зубного каменю тваринам

У нашій клініці санація ротової порожнини проводиться досвідченим ветеринарним стоматологом і лише під седацією. Перед тим, як вводити тварину в наркоз, її оглядатиме кваліфікований ветеринарний анестезіолог. За потреби він призначить додаткові дослідження, дасть відповіді на усі ваші запитання та підготує тварину до проведення маніпуляції.

Звертаємо вашу увагу на те, що стоматологічні процедури здійснюються лише за попереднім записом.

Прейскурант на послуги з стоматології домашніх тварин

Видалення молочного зуба250 грн.
Видалення постійного зуба у собак450 грн.
Видалення постійного зуба у котів250 грн.
Складне видалення зуба (зруйноване коріння, зломаний зуб тощо)500-900 грн.
Підрізання зуба гризунам200 грн.
Зняття зубного каменювід 1500 грн.
* станом на 01.04.2023 року, без урахування вартості наркозу та витратних матеріалів