Пишіть нам: [email protected]
Наша адреса

Бровари, Київська, 139 (зупинка "Прокуратура")

Режим роботи

Цілодобово - 24/7

Дзвоніть

(067) 992 82 28 багатоканальний
(099) 084 40 88
(094) 831 24 56

Лікування гризунів та екзотів

Лікування гризунів та екзотичних тварин

Власники собак і котів можуть легко отримати ветеринарну допомогу у будь-якій ветеринарній клініці в м. Бровари та Київ, а що ж робити тим, хто має більш екзотичних домашніх улюбленців?

Звертайтеся до цілодобової ветеринарної клініки РеалВет

Висококласне обладнання та кваліфікація наших спеціалістів дозволяє проводити діагностику та лікування морських свинок, шиншил, щурів, папуг, тхорів, хом’ячків. Усі вони заслуговують на особливу увагу та якісну ветеринарну допомогу у Броварах.

Лікування екзотичних тварин - Realvet

Лікуванням гризунів у нас займається лікар Устименко Віра Петрівна. Прийом з такими тваринками проводиться виключно за попереднім записом. Підрізати дзьоба папузі, зробити рентген хом’ячку, або видалити пухлину пацюку можна після консультації зі спеціалістом. Для цього телефонуйте до клініки та записуйтесь на зручний для вас день та час.

Птахів та маленьких гризунів – морських свинок, шиншил, хом’ячків – дуже легко травмувати. Тому, якщо ви бачите, що ваша екзотична тваринка кульгає, відмовляється їсти, займає якесь незвичне положення або ховається та не хоче виходити до вас, не зволікайте! Мерщій звертайтеся до ветеринарної клініки. Чим раніше лікар встановить діагноз, тим більше шансів на одужання матиме ваш улюбленець.

Особливості огляду гризунів і птахів у їх підвищеній чутливості до стресу. Маленькій папужці може стати погано просто від зміни оточуючого середовища і вона може травмуватися.

Лікування гризунів - Realvet

Ось декілька порад, які допоможуть вам не нашкодити своїй пташці під час дороги до ветклініки:

  1. Забезпечте обмежений простір. Не можна перевозити папугу у великій клітці, де він може впасти з жердини або зламати крило. Для перевозки використовуйте невелику переноску, у якій птах зможе розвертатися, але не може повністю розправити крила.
  2. Створіть темряву. Птахи значно легше переносять незвичні звуки, коли візуальний стрес-фактор відсутній. Тобто, навіть якщо ви їдете з папужкою у вагоні метро, він реагуватиме нормально, якщо його переноска накрита щільною тканиною. Якщо ж пташка має змогу і чути, і бачити навколишню обстановку, стрес вона отримуватиме значно сильніший.
  3. Подбайте про температуру. Різкі перепади температури при переміщені пташки з дому на вулицю також можуть наносити сильний удар. Для того, щоб захистити пернатого улюбленця від переохолодження, візьміть звичайну резинову грілку та примотайте її до дна переноски зовні за допомогою рушника. Таким чином ви зможете зафіксувати грілку й накрити переноску. Навіть якщо вам просто потрібно вийти з дому і дійти до машини, краще не нехтувати цією порадою. За ті пару хвилин, які ми навіть не відчуємо як зміну температурного режиму, маленька пташка може отримати сильний стрес та переохолодження. Але ніколи не кладіть грілку всередину переноски, птах може так само швидко отримати опік.

Щодо гризунів, їх безпечне транспортування до клініки відбувається за схожими принципами. Окрім того, в переноску гризуна можна додати звичний для нього грунт – наприклад, тирсу з «рідної» клітки. Так ваш улюбленець буде відчувати запах дома, і непокоїтиметься трохи менше. Не слід ставити до переноски якісь предмети, які можуть травмувати або налякати тваринку голосними звуками під час подорожі. Воду так само ставити не слід. Замість цього можна покласти у переноску улюблений соковитий фрукт тваринки – шматочок огірка, гарбуза, моркви тощо.

Наш лікар-ротолог проводить огляд найменших пацієнтів дуже дбайливо й обережно.

Прейскурант на послуги з лікування гризунів та екзотичних тварин

Прийом ротолога330 грн.
Повторний прийом ротолога250 грн.
* станом на 01.04.2023 року