Пишіть нам: [email protected]
Наша адреса

Бровари, Київська, 139 (зупинка "Прокуратура")

Режим роботи

Цілодобово - 24/7

Дзвоніть

(067) 992 82 28 багатоканальний
(099) 084 40 88
(094) 831 24 56

Вакцинація

Вакцинація домашніх тварин

«А ваша тваринка щеплена?» – питаємо ми власників на кожному прийомі та дуже радіємо, почувши: «Так, звичайно!»

Що таке вакцинація?

Вакцинація – це дуже простий та ефективний спосіб захистити свого улюбленця від вірусних хвороб протягом усього життя. Тварин починають вакцинувати ще у дитинстві, у віці 6-8 тижнів і далі повторюють кожні 3-4 тижні до досягнення 16-тижневого віку. Серія маленьких безболісних уколів має неабияку силу. У цуценят й кошенят формується стійкий імунітет і вони прямують у доросле життя захищені від найбільш розповсюджених захворювань, які невакциновані тварини можуть підхопити навіть не виходячи з дома. У тих тварин, які ще не пройшли курс вакцинацій і не досягли 16-тижневого віку, імунітет ще «дитячий», нестабільний. Тому наші лікарі рекомендують уникати контакту з вулицею до закінчення усієї схеми вакцинації.

Щеплення домашніх тварин в Броварах
РеалВет – Вакцинація

Від чого і коли вакцинують котів?

Котам роблять комплексну вакцинацію, до дози якої входить антиген герпесвірозу, каліцивірозу, панлейкопенії, а у деяких виробників й хламідіозу.

Першу вакцину кошеняти вводять у 6-8 тижневому віці, далі вакцинують кожні 3-4 тижні до досягнення 16-тижневого віку. Наступне щеплення проводять аж у 12-місячному віці й повторюють щорічно.
Від чого і коли вакцинують собак?

Собакам роблять комплексну вакцинацію, до дози якої входить антиген аденовірозу, парагрипу, парвовірозу, лептоспірозу, чуми м’ясоїдних, а у деяких виробників й коронавірозу.

Першу вакцину цуценяти вводять у 4-6 тижневому віці, далі вакцинують кожні 3-4 тижні до досягнення 16-тижневого віку. Наступне щеплення проводять аж у 12-місячному віці та повторюють щорічно.
Окрім цього, котики й собаки обов’язково вакцинуються від сказу. Ця вакцина вводиться однорзово у 12-тижневому віці, а потім повторюється у 12-місячному і далі щорічно.

А якщо ми живемо у будинку з приватною територією без інших тварин?

Звичайно, відсутність контакту з основними носіями інфекцій значно знизить ризик зараження, але краще поберегти «хвостика» від такої загрози. У нашій практиці був не один випадок, коли захворів котик, який ніколи взагалі не виходив з квартири. Віруси дуже стійкі, тому вони живуть не лише в зараженому організмі та передаються не тільки повітряно-крапельним шляхом. Навіть власник може випадково принести частинки вірусу на одязі та взутті. Тому навіть тварин, які гуляють тільки власною територією, потрібно вакцинувати комплексною вакциною від вірусних захворювань.

Вакцинація домашніх тварин в Броварах
РеалВет – Вакцинація

Міфи про вакцинацію

  1. Маленьким собакам слід вводити половину дози вакцини.
    Це неправда. Кожна вакцина апріорі має мінімальну імунізуючу дозу, тому має бути введена повністю, незалежно від віку, ваги й породи тварини. І маленький котик, і велика конячка отримують однакову кількість антигену – 1 мл.
  2. Вакцинацію від сказу можна проводити тільки після зміни «молочних» зубів на постійні.
    Це хибне та небезпечне ствердження. Сучасні вакцини ніяким чином не впливають на ріст зубів та якість їх емалі, а от захворіти на сказ цуценя може вже з 12-тижневого віку. Нагадуємо, що сказ – інфекційна хвороба з 100% смертністю. Лікування проти сказу не існує, а хворіти можуть усі ссавці, в тому числі й люди.
  3. Вакцинувати потрібно тільки породистих тварин.
    Неправда. На вірусні хвороби хворіють і безпородні цуценята, і бенгальські котики «королівської крові». Тому й вакцинувати потрібно усіх своїх тварин – і породних, і безпородних; і пухнастих, і лисих; і маленьких, і великих.

Перед тим, як проводити щеплення, лікарі огляне вашого улюбленця та дасть відповіді на усі ваші питання. Після процедури ви отримаєте рекомендації щодо догляду за улюбленцем у поствакцинальний період. Вакцинація у клініці проводиться за попереднім записом.

Прейскурант на послуги з вакцинації домашніх тварин

Вакцинаціявід 520 грн.
* станом на 21.03.2024 року