Пишіть нам: [email protected]
Наша адреса

Бровари, Київська, 139 (зупинка "Прокуратура")

Режим роботи

Цілодобово - 24/7

Дзвоніть

(067) 992 82 28 багатоканальний
(099) 084 40 88
(094) 831 24 56

Пархоменко Тетяна Миколаївна

Пархоменко Тетяна Миколаївна - RealVet

Посада: Директор клініки

Спеціалізація: візуальна діагностика, кардіологія

Інтереси: ендоскопія, МРТ

Засновниця клініки, справжній фанат своєї справи та чудовий керівник. Вважає, що якість надання послуг та дружня, надійна й амбіційнійна команда є запорукою якісної роботи, а турбота про пацієнтів та увага до зауважень їх господарів – фундаментом для встановлення вірного діагнозу при первинному огляді та діагностичних процедурах і постійно підтверджує цей постулат, створюючи найкращі умови для роботи та віддаючись їй на всі сто.

Закінчила Немішаєвський агротехнічний коледж з відзнакою, а згодом – Національний Університет Біоресурсів та Природокористування України.

Працювати у ветеринарній клініці почала ще у студентські роки. Робочий стаж – більше 20 років. Постійно розвивається та підвищує свою кваліфікацію в усіх можливих напрямках. Має велику кількість дипломів та сертифікатів про глибокі пізнання в діагностиці та кардіології домашніх та диких тварин.

Пархоменко Тетяна Миколаївна

Обожнює коней, собак і котів. Вдома у Тетяни Миколаївни мешкають собаки Марта й Мегуста та стара кицька Патриція. Усі тваринки були врятовані з вулиці. Вони живуть дружно та цінують ті рідкі години, які власниця проводить з ними, а не на роботі.

Пархоменко Тетяна Миколаївна