Пишіть нам: [email protected]
Наша адреса

Бровари, Київська, 139 (зупинка "Прокуратура")

Режим роботи

Цілодобово - 24/7

Дзвоніть

(067) 992 82 28 багатоканальний
(099) 084 40 88
(094) 831 24 56

Травматологія, ортопедія

Ортопедічні операції у тварин

До ветеринарного лікаря-ортопеда звертаються з тваринами, які мають захворювання опорно-рухового апарату. Травми спини та кінцівок, вивихи, переломи, генетичні захворювання – причини порушення рухової функції можуть бути різні, але всі вони дають привід показати улюбленця ортопеду.

Коли потрібно записуватися на прийом?

  1. Якщо тваринка раптово перестає наступати на певну кінцівку, «береже» її.
  2. Якщо ви бачили травму на власні очі (собаку збила машина, кішка випала з вікна, лапу защемило дверима тощо).
  3. Якщо кінцівка виглядає не так, як завжди: є набряк, гаряча, болюча, викривлена.
  4. Якщо ви хочете отримати заключення лікаря щодо дисплазії тазо-стегнового суглоба у собаки.

Що відбуватиметься під час огляду?

Ви опишете лікарю проблему, а він проведе огляд, який включатиме специфічні ортопедичні тести. Більшість ортопедичних діагнозів ставиться на підставі рентгенівського дослідженнях. У деяких випадках, для того, щоб отримати якісні знімки у потрібних проекціях, тварині вводять седативні препарати. Перед тим, як вводити тварину в наркоз, її оглядає ветеринарний анестезіолог.

Після проведення огляду та додаткових досліджень лікар надсилає знімки власнику на мессенджер і коментує їх – ставить діагноз.

Перед тим, як розписати схему лікування (хірургічного або консервативного), лікар часто призначає аналізи крові для виявлення супутніх проблем. Особливо це актуально для тварин з політравмою – збитих автівкою, тих, що випали з вікна тощо. При підозрі на внутрішні кровотечі або інші проблеми неортопедичного характеру ортопед направляє тваринку на додаткові дослідження до інших спеціалістів.

Якщо проблема потребує хірургічного втручання, тварину залишають на стабілізацію на стаціонарі та призначають час операції.

Травматологія та ортопедічні операції у тварин
Травматологія та ортопедічні операції у тварин

У нашій клініці можна отримати хірургічне лікування у випадку розриву передньої хрестоподібної зв’язки (часта проблема у собак), вивиху колінної чашечки, ліктя, голівки стегна, складних переломів кісток кінцівок, тазу тощо.

На ортопедичні операції до нас направляють і з інших ветеринарних клінік Києва та Броварів. Досвід наших лікарів та якість хірургічного обладнання дозволяє проводити ортопедичні операції різної складності. Фіксації кісток здійснюються за різними методами (інтрамедулярні остеосинтези, артропластика суглобів, зовнішні апарати тощо) – залежно від виду операції та інших факторів. Остеосинтези тазу, кісток кінцівок, верхньої та нижньої щелепи, ламінектомія за хвороби міжхребцевих дисків, артропластика за хвороби Пертеса, вправлення різноманітних вивихів – це неповний перелік операції, які проводить наш лікар-ортопед Гребініченко Андрій Дмитрович.

Післяопераційний догляд зазвичай передбачає обмеження рухової активності тварини, знеболюючі препарати, холодні компреси, фізіотерапевтичні процедури. Через деякий час після операції лікар призначає повторний огляд та рентген для контролю захворювання та корекції схеми лікування.

Під час післяопераційного періоду лікар також тримає зв’язок з власником тварини, щоб вчасно скорегувати призначення, якщо цього потребує стан тварини.

Прейскурант на послуги з ортопедії домашніх тварин

Прийом ортопеда500 грн.
Повторний прийом ортопеда400 грн.
Рентгенологічне дослідження на дисплазію суглобів (сертифікат КСУ)3500 грн.
* станом на 21.09.2023 року