Пишіть нам: [email protected]
Наша адреса

Бровари, Київська, 139 (зупинка "Прокуратура")

Режим роботи

Цілодобово - 24/7

Дзвоніть

(067) 992 82 28 багатоканальний
(099) 084 40 88
(094) 831 24 56

Дерматологія

Дерматологія тварин

До ветеринарного лікаря-дерматолога слід звернутися тоді, коли:

  • тваринка постійно розлизує лапи або будь-яку іншу ділянку тіла;
  • собака має дуже інтенсивну линьку;
  • шерсть вашого улюбленця стала тьмяною, має лупу та/або неприємний запах;
  • на тілі кота або кішки з’являються якісь плями, почервоніння, алопеції (облисіння), кірочки;
  • собака часто трусить вухами, розчісує їх лапами та/або не дає до них доторкнутись.

Як підгодуватись до огляду дерматолога?

  1. Не слід мити чи обробляти розчинами та мазями уражені ділянки тіла тварини. Можливо, лікарю потрібно буде провести цитологічне дослідження або взяти зішкріб зі шкіри. За наявності препаратів такий аналіз не буде інформативним.
  2. Під час дерматологічного прийому лікар буде задавати багато питань. Не слід відправляти з улюбленцем дітей чи сусідку, яка не зможе на них відповісти. Лікар буде питати про спосіб життя вашої тварини, чи є у вас інші улюбленці, їх обробки від ектопаразитів, режим харчування та дієти, контакти з тваринами на вулиці тощо.
  3. Прибрати корм за 6-8 годин до прийому. В деяких випадках лікар може призначити загальний та біохімічний аналіз крові, які потрібно здавати натщесерце.
  4. Не слід займатися самолікуванням!!! Не знаючи ветеринарної фармакології та терапії, ви можете нашкодити своєму улюбленцю та ускладнити діагностику захворювання. Деякі людські препарати токсичні для тварин. Вони можуть викликати побічні реакції аж до летального виходу.

Дерматологічні прийоми ведуться строго за попереднім записом. Діагностика захворювань триває протягом однієї години. Результати досліджень можна отримати в цей самий день на мессенджер або електронну пошту. Лікуючий лікар коментує їх у телефонному режимі та корегує схему призначень згідно з отриманими даними.

РеалВет є однією із провідних ветеринарних клінік у Київській області м. Бровари, де всі дерматологічні аналізи тваринам роблять на цифровому обладнанні в сучасній лабораторії.

Прейскурант на послуги дерматолога для домашніх тварин

Прийом дерматолога500 грн.
Повторний прийом дерматолога400 грн.
* станом на 26.09.2023 року