Пишіть нам: [email protected]
Наша адреса

Бровари, Київська, 139 (зупинка "Прокуратура")

Режим роботи

Цілодобово - 24/7

Дзвоніть

(067) 992 82 28 багатоканальний
(099) 084 40 88
(094) 831 24 56

Хірургія

Хірургія тварин

Оперативні втручання показані тоді, коли неможливо провести лікування без порушення цілісності тканин організму. Наприклад, коли собака з’їла іграшку, тварина потрапила під машину та отримала тяжкі травми, коли у кішки з’являються пухлини на молочних залозах, що потребують видалення, тощо. Команда ветеринарної клініки РеалВет пишається кваліфікованими хірургами, які проводять операції тваринам цілодобово 24/7.

У яких випадках потрібно звертатися до ветеринарного хірурга?

  • якщо ви бачили, як ваш улюбленець з’їв якийсь сторонній предмет – іграшку, кістку, нитку тощо;
  • якщо ваш улюбленець отримав травму: випав з вікна, побився з іншою твариною, потрапив під автомобіль тощо;
  • якщо тваринка вдавилася їжею та не може нормально дихати;
  • якщо ви побачили на тілі улюбленця якийсь набряк або новоутворення;
  • за направленням лікуючого лікаря або лікаря з візуальної діагностики.
РеалВет - Хірургія тварин
РеалВет – Хірургія

Як підготувати тварину до операції?

Звісно, процес та час підготовки залежить від багатьох факторів – індивідуальних особливостей тварини, виду та складності операції тощо.

Власники часто дуже хвилюються перед проведенням операцій їх тваринкам. Звичайно, ми не зможемо повністю позбавити вас цього стресу. Нервувати за свого улюбленця – це нормально! До того ж, усі ветеринарні лікарі мають своїх тварин і ми так само не можемо знайти собі місця навіть під час простих процедур.

РеалВет - Хірургічні операції тваринам
РеалВет – Хірургія

5 порад, як підготувати до операції тварину і себе:

  1. Напередодні передопераційного огляду запишіть усі питання, які ви хотіли б задати лікарю – це допоможе вам не розгубитися під час прийому та отримати повну інформацію щодо операції.
  2. Якщо ваша тваринка сильно нервує у клініці, порадьтеся з анестезіологом. Можливо, вам запропонують заздалегідь дати улюбленцю препарати, які знижують рівень стресу.
  3. Зазвичай хірургічні втручання проводять під загальною анестезією, тому не варто годувати тварину менше ніж за 6 годин до операції. Воду давати можна.
  4. Уважно слухайте лікарів і читайте Погодження на хірургічні втручання та стаціонарне лікування. Під час передопераційного огляду анестезіолог орієнтує щодо тривалості операції та уточнює всі ризики.
  5. Якщо хірург або анестезіолог рекомендує залишити пацієнта у клініці для післяопераційного нагляду, можна взяти з собою якусь невелику чисту пелюшку або іграшку, щоб улюбленець відчував домашній запах і почувався на стаціонарі більш комфортно.

Наші хірурги проводять операції різної складності – планові та екстрені, великим і малим тваринам, вдень і вночі цілодобово – 24/7 у Київській області м. Бровари. За станом тварини під час оперативного втручання спостерігають досвідчені анестезіологи. Ми також маємо усе необхідне обладнання для моніторингу хірургічних пацієнтів.