Пишіть нам: [email protected]
Наша адреса

Бровари, Київська, 139 (зупинка "Прокуратура")

Режим роботи

Цілодобово - 24/7

Дзвоніть

(067) 992 82 28 багатоканальний
(099) 084 40 88
(094) 831 24 56

Рентген

Рентген тварин

У сучасній ветеринарній медицині рентгенівське дослідження широко застосовується з діагностичною метою. Рентгенографія – це методика дослідження, яка дозволяє отримати фіксоване зображення органів і тканин. Рентгенівський знімок кота або собаки відображає стан внутрішніх органів або тканини на момент проведення дослідження.

Навіщо робити рентген?

За допомогою цього методу лікар встановлює порушення цілісності кісток, наслідки серйозних травм, наявність вільної рідини у черевній та грудній порожнині та має змогу призначити лікування на ранній стадії захворювання. Повторна рентгенографія дозволяє оцінити динаміку розвитку патологічного процесу та ефективності лікування.

Рентген у ветеринарній клініці допомагає лікарю діагностувати широкий спектр патологій, в тому числі:

  • переломи та тріщини кісток, патології суглобів;
  • патології легень та серця;
  • сторонні тіла у шлунково-кишковому тракті;
  • хвороби шлунково-кишкового тракту;
  • камені у сечовому міхурі та нирках тощо.

У більшості випадків перед проведенням рентгенографії ніякої спеціальної підготовки тварини не потрібно, за винятком діагностики дисплазії суглобів, де необхідна 6-годинна голодна дієта для введення седативних препаратів. Для діагностики патології шлунково-кишкового тракту може знадобитися введення рентгенконтрастних речовин за призначенням лікаря, але це не висока ціна за якісний знімок. Крім того це безпечно для будь якого кота або собаки.

РеалВет є однією із провідних ветеринарних клінік у Київській області м. Бровари, де рентген тваринам роблять на сучасному цифровому обладнанні, а ціна процедури доступна. Крім того, рентген проводиться негайно при надходженні Вашого улюбленця.

Прейскурант на послуги з рентгенологічних досліджень домашніх тварин

Рентгенологічне дослідження 1-ий знімок340 грн.
Рентгенологічне дослідження 2-ий і наступні знімки270 грн.
Рентгенологічне дослідження з контрастною речовиною на прохідність шлунково-кишкового тракту2600 грн.
* станом на 21.09.2023 року