Пишіть нам: [email protected]
Наша адреса

Бровари, Київська, 139 (зупинка "Прокуратура")

Режим роботи

Цілодобово - 24/7

Дзвоніть

(067) 992 82 28 багатоканальний
(099) 084 40 88
(094) 831 24 56

Інфекційний стаціонар «РеалВет»

Інфекційний стаціонар для домашніх тварин

Тварини, що хворіють на вірусні інфекції, часто потребують особливого цілодобового нагляду в умовах клініки. У разі тяжкого перебігу інфекції, окрім препаратів, які вводяться у визначений час і з певною швидкістю, дуже важливим є моніторинг життєвих показників і своєчасна примусова годівля.

Стаціонарне лікування тварин із вірусними захворюваннями має ряд переваг:

  • якщо ви маєте декілька улюбленців, можна не хвилюватися, що хвора тварина заразить інших;
  • цілодобовий нагляд кваліфікованих лікарів дозволяє вам дізнаватися про стан тварини та динаміку захворювання безпосередньо у спеціалістів – кожного дня ви розумієте, що саме відбувається з твариною, як розвивається хвороба, які прогнози щодо одужання;
  • проведення лікувальних (введення препаратів, крапельниці тощо) та діагностичних (вимірювання температури, тиску тощо) процедур відбувається чітко у визначений час – за схемою лікування;
  • годівля дієтичними кормами кожні 3-4 години часто є одним із ключових моментів у боротьбі із захворюванням – якщо тварина отримує усі ліки, але не їсть самостійно – її обов’язково потрібно годувати примусово для нормального функціонування внутрішніх органів.

Деякі клініки відмовляють тваринам, які хворіють на вірусні інфекції, у стаціонарі. Звичайно, за відсутності умов для лікування заразних пацієнтів, це правильно. Адже хвора тваринка є джерелом інфекції для інших пацієнтів, які проходять реабілітацію після операцій, наприклад, або лікуються від незаразних хвороб.

Інфекційний стаціонар РеалВет»

На щастя, ми маємо можливість подбати і про заразних хвостиків також. Інфекційний стаціонар у «РеалВет» – це окреме приміщення з окремими витратними матеріалами й препаратами. Кожної доби там чергує найбільш досвідчений асистент ветеринарного лікаря, який не працює з іншими, незаразними тваринами. Він виконує усі призначення, годує тварин, дбає про них, пестить, доповідає лікареві щодо їх стану. Черговий лікар також відвідує вірусний стаціонар мінімум двічі на день – оглядає пацієнтів, корегує схеми лікування та обов’язково спілкується з власником. Окрім цього, у вірусному стаціонарі ведеться цілодобове відеоспостереження.

Для того, щоб знизити вірогідність поширення хвороби, відвідування заразних тваринок власниками заборонене правилами клініки. А весь персонал після відвідування інфекційного стаціонару обов’язково проходить дезінфекцію за усіма правилами асептики та антисептики.

Якщо у тварини підозрюють або виявляють вірусне захворюваня під час огляду, то після прийому такого пацієнта ми також ретельно дезінфікуємо приймальню з дотриманням правил асептики та антисептики, лікар із асистентом, які контактували з твариною, миються та перевдягаються, а ресепшн обробляємо дезінфектантами.
Для лікування інфекційних хвороб на стаціонарі ми цілодобово приймаємо котиків та собак вагою до 10 кг.
Будь ласка, плануйте свої відвідування завчасно – записуйтесь на прийом. Тварини, які потребують негайної допомоги, приймаються без черги.